Перший захист доктора філософії

7 грудня 2023 року відбувся перший захист аспіранта кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО Євгена Олександровича Пузія на звання доктора філософії.

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.085 була створена відповідно до наказу Ректора Дніпровського державного медичного університету, Академіка НАМН України, професора Т.О. Перцевої  № 188-ОД від 26 жовтня 2023 р. для проведення разового захисту дисертації Пузія Є. О. на тему: "Профілактика бактеріально-асоційованих перинатальних ускладнень при передчасному розриві плодових оболонок " на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 "Охорона здоров'я" за спеціальністю 222 "Медицина".

Науковий керівник: д. мед. н., професор Дубоссарська Юліанна Олександрівна, завідувачка кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО.

Головою ради була Лоскутова Тетяна Олександрівна, д.мед.н., професор, професор кафедри акушерства та гінекології ДДМУ; рецензентом - Дука Юлія Михайлівна, д.мед.н., доцент, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО.

Опонентами виступили Булавенко Ольга Василівна, д. мед. н, професор; Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова , м. Вінниця; Жабченко Ірина Анатоліївна,  д. мед. н., професор; Державна установа "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка О.М. Лук'янової НАМН України", м. Київ; Круть Юрій Якович, д. мед. н., професор; Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, м. Запоріжжя.

У обговоренні взяли участь викладачі кафедри доцент, д. мед. н. Людмила Прокофіівна Грек, доцент, к.мед.н. Володимир Володимирович Лебедюк та співробітники інших кафедр ДДМУ.

На підставі прилюдного захисту та результатів відкритого голосування Пузію Євгену  Олександровичу присуджено ступінь доктора філософії у галузі знань 22 - "Охорона здоров'я" за спеціальністю 222 - "Медицина".

Колектив кафедри акушерства, гінекології та перинатології щиро вітає Євгена Олександровича і його наукового керівника Юліанну Олександрівну з успішним завершенням наукової роботи та бажає подальших успіхів і нових досягнень!

З дисертаційною роботою та матеріалами захисту можна ознайомитись за покликанням