Захист кандидатської дисертації

Дата публікації допису: 1 лип. 2017 12:29:08

Спошукач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, завідувач відділення оперативної гінекології з малоінвазивними технологіями КЗ "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" ДОР" Пузій О.М. після успішного захисту 23 лютого 2017 року дисертації на тему: "Діагностика, хірургічне лікування та реабілітація репродуктивної функції при доброякісних захворюваннях геніталій у жінок" під науковим керівництвом завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професора, д. мед. н. Дубоссарської Ю.О. у спеціалізованій вченій раді Д 26.613.02 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України отримав науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності 14.01.01 "Акушерство та гінекологія" (згідно Наказу МОН України від 26.06.2017 № 936 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 26 червня 2017 року»).

Вітаємо кандидата медичних наук Олександра Миколайовича Пузія та його наукового керівника, завідувача кафедри, професора Юліанну Олександрівну Дубоссарську і бажаємо їм натхнення та подальших успіхів у роботі!