Свято для особливих дітей

Дата публікації допису: 3 трав. 2018 4:53:59

12 квiтня 2018 року у м. Днiпро вiдбулося благодiйне свято на пiдтримку дiтей з дiагнозом: дитячий церебральний параліч.

Волонтери тa жителi мiста у дитячому будинку з вiддiленням медико-соцiальної реабiлiтацiї органiзували для малюкiв розважальну шоу-програму з анiматорами i театральною постановкою.

Небайдужими залишилися і лiкaрi-iнтерни 2 року навчання зі спеціальності "акушерство і гінекологія" кафедри акушерства, гiнекологiї та перинатологiї ФПО Пономаренко Євгенія, Єргієва Ольга, Шевченко Інна, Пудич Анастасія та Темченко Анна, які взяли активну участь у святi та подарували дiтям частинку радостi та тепла.

Для таких особливих дiтей подiбнi заходи - це можливість додати позитивних емоцiй в життi та навчитися спiлкуванню з навколишнiм свiтом.