Ювілей професора З.М. Дубоссарської

Дата публікації допису: 13 груд. 2020 19:19:12

11 грудня 2020 року відмітила свій ювілей перша завідувачка кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор, д.м.н., заслужений діяч науки і техніки України, професор Зінаїда Михайлівна Дубоссарська, яка нині працює професором кафедри сімейної медицини ФПО та є незмінним Вчителем багатьох поколінь акушерів-гінекологів Дніпропетровщини.

Колектив кафедри акушерства, гінекології та перинатології бажає Зінаїді Михайлівни благополуччя, міцного здоров'я, гарного настрою, здійснення мрій та задумів!Ще небо хмарами не вкрите,Ще так прозоро сяють роси,А вже по ліву руку - літо,А вже по праву руку - осінь.Ще очі блиску не позбулись,Ще серце жити не стомилось,А вже по ліву руку - юність,А вже по праву руку - зрілість.А час летить нестримно даліЙ душа немовби молодіє,По ліву руку - всі печалі,По праву руку - всі надії.Життя не зміряти літами,А щастя - то важка наука,Хай буде щастя завжди з Вами,По ліву й праву руку.Бажаємо довгих років життя, нових вражень та вірних друзів!Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та кожен новий день буде казковим і приємним!

Привітання з днем народження - 240 привітань імениннику