Професор З.М. Дубоссарська отримала державну нагороду

Дата публікації допису: 29 бер. 2017 23:10:29

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 533/2016 01 Грудня 2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ДУБОССАРСЬКУ Зінаїду Михайлівну - професора кафедри державного закладу

"Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України", м. Дніпро

1 грудня 2016 року Президент України П. ПОРОШЕНКО

Колектив кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА» сердечно вітає нашого Вчителя, професора ДУБОССАРСЬКУ Зінаїду Михайлівну з високою державною нагородою та бажає міцного здоров’я, довголіття, натхнення і подальших професійних успіхів на благо жінок Придніпров’я та Дніпропетровської медичної академії.