Подяка за підготовку сімейних лікарів

Дата публікації допису: 22 груд. 2017 22:30:09

19 грудня 2017 року у Будинку профспілок відбулася урочиста подія, присвячена 20-річчю першого випуску сімейних лікарів Дніпропетровської області. Ректор Дніпропетровської медичної академії, професор Тетяна Олексіївна Перцева висловила вдячність й привітала перших випускників та викладачів спеціальності “загальна практика - сімейна медицина”.

Ще у 1996 році згідно з рішенням Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області було вирішено розпочати підготовку сімейних лікарів. А вже у 1997 році академія випустила понад 100 перших спеціалістів загальної практики - сімейної медицини.

Під час проведення заходу голова Асоціації сімейних лікарів Дніпропетровської області, професор Неонілла Дмитрівна Чухрієнко привітала усіх із важливою подією. Всього на кафедрі сімейної медицини ФПО за участю викладачів кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО різні форми післядипломної підготовки пройшли 2774 лікаря.

Перших випускників та їх викладачів, серед яких доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО Володимир Володимирович Лебедюк, викладачі інших кафедр медакадемії - доцент Людмила Михайлівна Одинцова, професор Олена Юріївна Сорокіна, доцент Ольга Іванівна Гайдук, доцент Ірина Василівна Василевська, професор Неонілла Дмитрівна Чухрієнко, доцент Віктор Федорович Завізіон, доцент Валерій Степанович Зайцев та ін., нагородили грамотами та подяками «За плідну працю, високий професіоналізм та відданість справі».