Останній цикл ПАЦ в історії кафедри

Дата публікації допису: 7 груд. 2019 17:41:21

У зв'язку з виходом наказу МОЗ України № 446 від 22 лютого 2019 року "Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів" на кафедрі закінчилося проведення передатестаційних циклів зі спеціальності "акушерство та гінекологія" у жовтні 2019 року.

Лікарі закладів охорони здоров'я Дніпропетровської області востаннє навчалися на обов'язкових тривалих циклах підвищення кваліфікації протягом цілого місяця і вже в наступному році будуть відвідувати лише двотижневі цикли тематичного удосконалення та науково-практичні конференції за власним вибором.

Слухачі циклу побажали співробітникам кафедри натхнення і наснаги у створенні нових цікавих лекцій та семінарів, проведенні практичних занять та майстер-класів для покращення надання акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам області.