Навчання інтернів 2022

З 1 вересня 2022 року на кафедрі розпочали навчання за спеціальністю "акушерство і гінекологія" 14 лікарів-інтернів за держбюджетом, 13 лікарів-інтернів за контрактом і 1 іноземна громадянка.

У цьому році лікарі-інтерни навчаються за новою програмою, затвердженою ЦМК ДДМУ у червні 2022 року.

Освітня частина на кафедрі складає 3 місяці на рік.

Практична частина на базі стажування триває 8 місяців щороку.

Загальна тривалість навчання в інтернатурі за спеціальністю "акушерство і гінекологія" складає 3 роки.

Практичне заняття з УЗД проводить асистент Максим Ющенко

Лікарі-інтерни опановують практичні навички

Шановні лікарі-інтерни!

У визначний час для нашої рідної України під час воєнного стану Ви зробили дуже відповідальний крок і обрали цікаву і неповторну спеціальність «акушерство і гінекологія». Ця спеціальність має на меті кваліфіковану лікарську допомогу у великому таїнстві продовження людського роду і щасливої історії українських родин.

Від колективу кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО бажаємо Вам не здаватися на шляху до знань, опановувати як доказову медицину, так і класичне акушерство, щоденно удосконалювати власні компетентності, цінувати кожного колегу як приклад життєвого служіння обраній справі і вірити у Перемогу та світле майбутнє нашої професії та нашої славетної країни.

Все буде Україна.

Завідувачка кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДДМУ,