Атестація лікарів-інтернів 2017

Дата публікації допису: 1 лип. 2017 5:26:27

Наприкінці червня 2017 року відбулася атестація на визначення знань і практичних навиків з присвоєнням звання лікар-спеціаліст за фахом «Акушерство і гінекологія» 20 лікарів-інтернів, які протягом 2015-2017 років проходили очне навчання в інтернатурі на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА».

Головою атестаційної комісії відповідно до листа МОЗ України був завідувач кафедри акушерства і гінекології ДЗ «ДМА», заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор В.О. Потапов.

Атестація складалася з трьох етапів:

I етап (22 червня 2017 р.) – складання комп’ютерного тестування за програмою Elex.

II етап (27 червня 2017 р.) – практично-орієнтований іспит у ліжка гінекологічної хворої або вагітної згідно з вимогами кваліфікаційної характеристики.

ІІІ етап (29 червня 2017 р.) - заключна співбесіда для підсумкової оцінки засвоєння навчальної програми згідно типового плану МОЗ України.

В проведенні атестації крім членів атестаційної комісії завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА», доктора медичних наук, професора Ю.О. Дубоссарської; професора кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА», заслуженого діяча науки і техніки України, доктора медичних наук, професора З.М. Дубоссарської; доцента кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА», кандидата медичних наук, доцента Т.А. Жержової; головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації К.В. Каїри, активну участь взяли керівники всіх баз стажування Дніпропетровської області, провідні лікарі акушери-гінекологи КЗ "Дніпропетровський ОПЦС" ДОР Л.І. Падалко та О.Є. Пасько, КЗ "Дніпропетровська ОКЛ ім. І.І. Мечникова" Н.К. Рубан і В.Г. Спориш, КЗ "Дніпропетровська МКЛ № 9" ДОР" О.В. Колобова, КЗ "Криворізький МКПБ №1" ДОР" О.М.Кравець.

Всі 20 лікарів-інтернів успішно пройшли атестацію з присвоєнням звання лікар-спеціаліст за фахом «Акушерство і гінекологія», однак найкращі знання та практичні вміння показали: Климович Дар'я, Горуцька Олександра, Гільбурд Олена, Щербаков Володимир, Вербова Юлія, Бугаєвська Євгенія та Ковальова Альона, яки отримали оцінки "відмінно".

Від колективу кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА» до лікарів, які тільки починають самостійний професійний шлях, звернулася завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор Ю.О. Дубоссарська:

"Шановні молоді наши колеги акушери-гінекологи! Нехай професіоналізм, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії - акушерству і гінекології, яка дарує людям життя, принесе Вам заслужену шану й авторитет! Бажаємо Вам плідної, наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві охорони здоров’я жінок! Родинного тепла, достатку, любові та сімейного благополуччя! Не забувайте своїх Вчителів, які завжди готові прийти Вам на допомогу."